Świetliki Mikołajczak-fast-contact 600 288 297 Świetliki Mikołajczak-fast-contact 604 753 571

O nas

Producent świetlików – 20 lat doświadczenia

 

Na polskim rynku działamy już od 1997 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam doskonale zorganizować zarówno proces produkcyjny, jak i system obsługi Klientów, którą niezmiennie utrzymujemy na najwyższym poziomie.

 

Jesteśmy polskim wykonawcą:

  • świetlików,
  • pasm świetlnych,
  • klap dymowych,
  • klap przewietrzających,
  • zadaszeń nad wejściami
  • oraz ogrodów zimowych

 

W produkcji używamy poliwęglanu komorowego – to nasz podstawowy materiał o sporych zaletach, takich jak np. duża odporność, które umożliwiają wytworzenie wysokiej jakości, trwałych wyrobów.

 

Zajmujemy się także sprzedażą płyt z poliwęglanu komorowego wraz z akcesoriami montażowymi, a ponadto oferujemy remont oraz wymianę starych świetlików dachowych.

 

Cel firmy Świetliki Mikołajczak

 

Nasz nadrzędny cel przy realizacji każdego zamówienia to dbałość o to, aby rozpoczęcie prac poprzedzało zawsze staranne przygotowanie organizacyjne oraz omówienie ze zleceniodawcą zakresu i zastosowanej technologii.

 

Cechuje nas duża dyspozycyjność i wysoki poziom techniczny, a także elastyczność związana z rozwiązywaniem problemów zasygnalizowanych przez inwestora oraz rzetelne przygotowanie do wykonywanych prac.

 

Mamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, która zapewnia Państwu nie tylko kompleksową obsługę, ale także nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne oraz doradztwo techniczne w zakresie wykonawstwa i montażu naszych wyrobów.

 

Zapraszamy do poznania naszej oferty i współpracy – zadbamy o Państwa zadowolenie!